1    View on Facebook
Evald Kree Spordimaailm
Meenutame, et ootame kõiki klubi noori 16. detsembril bowlingusse.

Ühtlasi anname teada, et jõuluvaheajal (23.12.2017-07.01.2018) treeninguid ei toimu.
4    View on Facebook
Evald Kree Spordimaailm
Nädalavahetusel kodumaal lõppenud Eesti GP T12 PAARISMÄNGUS esinesid meie klubi tüdrukud väga edukalt.

Võitjaks tuli Andrea Roots koos Brit Martiniga, finaali jõudis ka Victoria Maria Mändma koos Desire Pärnaga ning poolfinaali Anna Maria Tottrup koos Alissia Aleksandria Kiviga.

P12 PAARISMÄNGUS jõudis poolfinaali Petrik Tamtik koos Andree Karel Kallega.

Samal ajal toimunud T18 GP-l PAARISMÄNGUS jõudis finaali Aurelia Riga koos Anet Angelika Koskeliga ning poolfinaali Mariela Pluutus koos Veera Beljajevaga ning Elisabeth Iila koos Liisa Varuliga.

Soovime kõikidele jätkuvalt südikust ja head koostööd paarilistega!
9 1    View on Facebook
Evald Kree Spordimaailm
Evald Kree Spordimaailm lisas 2 uut fotot.
Vilniuses lõppenud Tennis Europe kategooria 3 U12 turniirilt tõid poiste paarismängus hõbemedali koju meie Villem Aadamsoo ja koos Oliver Ojakääriga.

Tüdrukute paarismängus jõudis Andrea Roots koos Brit Martiniga poolfinaali.

Õnnitleme noori!

Tabelid: http://te.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=E973C599-083E-49AC-88F6-8D88B830C882
1 2    View on Facebook
Evald Kree Spordimaailm
Evald Kree Spordimaailm jagas kasutaja US Open Tennis Championships videot.
US Open Tennis Championships
US Open Series Throwback: an absolutely fantastic exchange won by Anett Kontaveit over veteran Lucic-Baroni from last summer at the Connecticut Open! usopenseries.com
9    View on Facebook