ÕPPETÖÖ

Evald Kree Spordimaailm kasutab oma õppetöös üle maailma laialdaselt levinud “Play&Stay” metoodikat, kus vastavalt tasemele ja füüsilisele võimekusele valitakse tennisehuvilisele pallitugevus ning väljakusuurus. Kõik, kes tennisega alustavad, saavad juba varakult võimaluse end läbi lastetennise proovile panna. Evald Kree Spordimaailmas on juba klubi tekkimise ajast just noorte võistlussport väljapaistval kohal. Mõistagi ei ihka lapsed ühtmoodi võitu ning just seepärast korraldab klubi aastaringselt ka klubisiseseid turniire ning laagreid, kus esikohale on seatud just osalemisrõõm ning mängulust.

TREENINGASTMED

5-7-aastasedGrupp 5-7

Algõpetuse grupid, kus tutvumine tennisega toimub lõbusalt ning jõukohaselt enamjaolt punase palli väljakul 1-3 korda nädalas.

7-10-aastased

Treeningud toimuvad nii algajatele kui ka edasijõudnutele keskendudes juba rohkem tehnikale ja taktikale enamjaolt oranži ja täpi palli väljakul 2-3 korda nädalas.

Alates 10-aastased

Alates 10-aastastest lastest on meil klubis nii võistlussportlaste kui ka edasijõudnute rühmad. Selles vanuses esineb nende gruppide vahel liikumisi, sest mitte kõik pole veel kindlad oma valikutes pühenduda võistlusspordile. Kes ei ole huvitatud suurest spordist, harjutavad 2-3 korda nädalas ja tunnevad rõõmu treeningutest, kaaslastest ja laagritest.

Lisaks tennisetreeningutele toimuvad klubis ka üldkehalised treeningud laste igakülgseks füüsiliseks arendamiseks.